mPay i Żabka podpisały umowę współpracy, która umożliwi wdrożenie funkcjonalności z portfolio mPay do aplikacji mobilnej Żappka - podało mPay w komunikacie.
mPay i Żabka podpisały umowę współpracy, umożliwiającą wdrożenie funkcjonalności z portfolio mPay do aplikacji mobilnej Żappka - podało mPay w komunikacie.
Żabka buduje swoją ekspansję w Polsce, ale i w Rumunii pod marką Froo. Sieć zapowiada jednak, że tempa w naszym kraju zwalniać nie zamierza. Pokazuje też, jak olbrzymi wpływ ma na rodzimą gospodarkę.
Nadchodzą zmiany w aplikacji mobilnej Żappka. Firma poinformowała, że w czerwcu wyłączy możliwość dokonywania płatności za pomocą systemu Żappka Pay. Z nowego regulaminu wynika ponadto, że zniknie m.in. mobilna gra Żabu oraz usługa Żappka Post.
Żabka rozpoczyna ekspansję międzynarodową. Spółka otworzyła pierwszy sklep stacjonarny pod szyldem "Froo" w Rumunii. Pierwsza placówka jest dostępna dla ograniczonej liczby klientów.
Żabka od lat otwiera sklepy sezonowe - kontenerowe i tradycyjne, stacjonarne. Wszystko po to, by być tam, gdzie latem odpoczywają klienci. Z każdym rokiem takich punktów przybywa. Dokąd zawitają tym razem?
Wielokanałowa kampania pod hasłem „Wszystkie zakupy robi się na Żabka Jush", promuje uruchomioną 22 kwietnia br. platformę, w której klienci korzystają nie tylko z usługi Jush, ale także z oferty delio supermarket online. Jest to największa pod względem zasięgu kampania w historii Żabki Jush.
Sieć sklepów Żabka zmaga się z rosnącą liczbą kradzieży dokonywanych przez osoby małoletnie. Dlatego sieć postanowiła wprowadzić szereg ograniczeń. Niektóre z nich budzą kontrowersje.
Na 14 EUR, a więc w środku widełek cenowych, ustalono cenę akcji CVC Capital Partners w pierwotnej ofercie publicznej.
Żabka intensywnie szuka nowych franczyzobiorców wśród Ukraińców. Na ukraińskich portalach pojawiły się reklamy dla zainteresowanych prowadzeniem sklepu.
Na start nowej odsłony aplikacji Żabka Jush oferuje promocje na wybrane produkty, które będą sięgać do 50%.
Dla wielu osób barierę w realizacji marzenia o własnej działalności gospodarczej stanowi niewystarczająca wiedza czy brak oczekiwanych w biznesie kompetencji. Żabka dzieli się swoim ponad 25-letnim doświadczeniem z zakresu przedsiębiorczości i prowadzenia sklepu w modelu franczyzowym z współpracującymi z nią przedsiębiorcami oraz z osobami rozważającymi założenie własnej działalności.
CVC Capital Partners i niektórzy z jej inwestorów chcą zebrać 1,6 miliarda euro (1,7 miliarda dolarów) w ramach pierwszej oferty publicznej w Amsterdamie - podaje Bloomberg. Notowania akcji CVC mają rozpocząć się w Amsterdamie 26 kwietnia.
Jak donosi dlahandlu.pl, Przemysław Kijewski, dyrektor ds. operacyjnych, zapowiedział, że za kilka tygodni w Rumunii zostaną otwarte pierwsze sklepy Żabka pod marką Froo.
Fundusz Enterprise Investors rozgląda się za chętnym na kupno chorwackiej sieci sklepów Studenac. Wśród zainteresowanych mają być właściciele Żabki i Biedronki.
Europejski potentat inwestycyjny, który w swoim portfelu ma takie marki jak Żabka, Biały Bocian, herbata Lipton i hiszpańska La Liga, zmierza do giełdowego debiutu na parkiecie w Amsterdamie. Jego wycena może sięgnąć nawet 65 mld zł. W WIG20 więcej warte są obecnie tylko dwie spółki - największy polski bank i największy polski koncern paliwowy.
Fundusz private equity CVC, do którego należy m.in. Żabka, zbierze 1,7 mld EUR przed debiutem na giełdzie w Amsterdamie. Według Bloomberga księga popytu została zamknięta w kilka minut. Znany jest też prawdopodobny dzień debiutu.
CVC Capital Partners rozważa przejęcie chorwackiej sieci supermarketów Studenac. To nie pierwsze podejście giganta do tego rynku.