Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus

Aktualizacja Lords of the Fallen przypadła do gustu graczom

Udostępnij

Najnowsza darmowa aktualizacja Lords of the Fallen udostępniona 17 kwietnia spotkała się z entuzjastycznym odbiorem wśród graczy. Jak podaje serwis steamdb 20 kwietnia w tytuł grało jednocześnie 11,6 tys. użytkowników na Steam, czyli najwięcej od premiery gry w 2023 r. Dla porównania, na początku roku było to średnio ok. kilkuset osób.

Również ostatnie recenzje gry CIG (CIGAMES) uległy poprawie. Tytuł poleca 72% z grających w ostatnim czasie na Steam. Średnia ze wszystkich recenzji na platformie to 65%.

Od 18 kwietnia Lords of the Fallen utrzymuje się także na liście 15 najchętniej kupowanych gier na Steam. Udostępnieniu aktualizacji towarzyszy ok. 70% wyprzedaż na wszystkich platformach. W ciągu pierwszych dwóch lat od premiery za ponad 50% sprzedaży odpowiadała konsola Sony. 

Aktualizacja oznaczona jako 2.0 dodała do gry ponad 50 usprawnień, w tym m.in. darmowy dostęp dla znajomego, pełne współdzielenie postępów w trybie kooperacji czy ulepszone systemy walki.

Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus
Biznesradar bez reklam? Sprawdź BR Plus